Teambuildingų idėjos

Kadangi “team buildingas” yra labai svarbus aspektas, norint užtikrinti sklandų komandos darbą ir puikų bendradarbiavimą tarpusavyje, tad labai svarbu irnuspręsti, kokia veikla užsiimti, kad jis būtų įsimenantis ir nepamirštamas. Jei pritrūkote komandos formavimo idėjų, mes kaip tik jums atrinkome TOP pagrindinių veiklų ir užsiėmimų, kuriuos galima suorganizuoti jums ir jūsų komandos nariams, kurie nori puikiai praleisti laiką kartu.

Laivų regata

Dažniausiai vasaros laikotarpiu organizuojama pramoga, norintiems sudalyvauti tikrose laivų lenktynėse ir nebijantiems vandens bei iššūkių. Nauji potyriai valdant laivą ir puiki galimybė visiškai atitrūkti nuo kasdienybės. Kadangi, priklausomai nuo laivų dydžio ir laivų kiekio, gali dalyvauti nuo 6 iki 80 asmenų (viename laive iki 8 žmonių), tai – puiki veikla norint suartinti kolektyvą ir aktyviai praleisti laisvą laiką. Netradicinis renginys, skirtas nustebinti kolegas ir leisti jiems patirti dar nematytus nuotykius. Jūsų laukia nepamirštamas laikas, pasiskirstymas komandomis, varžybų distancijos aptarimas ir trumpas instruktažas siekiant užtikrinti komandos saugumą. Tokio tipo pramogos organizuojamos Trakuose, Klaipėdoje, Graikijoje. Žiemos sezono metu – Kanarų salose.

Komandos formavimo mokymai

Rekomenduojame komandos formavimo mokymus jūsų komandai. Siūlome įvairias paskaitas/mokymus, skirtus: komandos vidinėms problemoms spręsti, darbuotojų motyvacijai saktinti bei stiprinti, pardavimų ir derybų įgūdžiams tobulinti.
Klientų geriausiai įvertinti Pauliaus Kovo motyvaciniai mokymai, ypač tinka po laivų regatos. Paulius remiasi „Gyvenimas Audroje” knyga, garantuojame, kad  gausite tikrą emocijų bangą.

 

Degustacija

Kas nemėgsta paragauti kažko, ko dar nebuvo ragavęs? Ši komandos formavimui skirta veikla ne tik suartins, bet ir leis išmėginti dar niekur neragautus ir galbūt net į prekybą neišleistus produktus. Tai apima viską: nuo vyno, alaus ir šampano iki šokolado, sūrio, vaflių ir skirtingų pasaulio šalių patiekalų. Degustacijos skirtos ne tik valgymui ar gėrimų ragavimui, bet ir tuo pačiu susipažinimui su skanaujamo produkto kultūra, kilmės istorija, jo rūšimis ir skirtumais. Po kiekvienos degustacijos įgiję daugiau žinių, galėsite pritaikyti jas savo aplinkoje ir nustebinti artimuosius. Padovanokite kolegoms gurmanišką vakarą ir naujus atradimus! Taip pat svarbu paminėti, kad degustacijas dalyviams veda sertifikuoti ir jau ilgą laiką tuo užsiimantys savo srities ekspertai.

Gyva muzika

Kaip gi komandos formavimas be gero gyvo garso koncerto? Siekiant įvairovės ir norint užtikrinti puikią komandos nuotaiką, į pagalbą žinoma pasitelkiama muzika. Priklausomai nuo to ar komandos formavimas vyksta sodyboje ar išnuomotose patalpose miesto centre ar pačiame ofise, itin populiaru savo darbuotojus apdovanoti gerai žinomo atlikėjo pasirodymu ir taip užbaigti “team buildingo” oficialiąją dalį. Šiuo metu muzikos padangėje galima rinktis iš begalės naujų ir jau anksčiau pradėjusių koncertuoti atlikėjų, todėl laisvai kiekviena įmonė ras labiausiai jų vertybes atitinkantį ir tinkamiausias idėjas transliuojantį muzikantą, taip užtikrinant kolegų įsitraukimą ir nuostabų laiko praleidimą.

Fejerverkų šou

Turbūt visi esate girdėję apie grandiozinį tarptautinį fejerverkų festivalį kiekvienais metais vykstantį Vingio parke. Tai pasirodo, kad visa tai galima surengti ir asmeniniame įmonės organizuojamame vakarėlyje. Nelaukiant vakaro pabaigos, galima išbandyti ir nesunkiai naudotis fejerverkų baterijomis ir įvairiais fejerverkų baterijų junginiais taip sukuriant įspūdingą ir nepamirštamą reginį. Šiuo atveju yra suteikiama itin išsami konsultacija apie fejerverkų rūšis ir jų tipus, demonstracija kaip jais naudotis ir kokį efektą kiekvienas skirtingas fejerverko tipas sukuria. Tai leis komandai padirbėti ne tik kūrybiškai, bet ir turėti drąsos paskui viską uždegti. Arba galima rinktis jau sukurtą ir patikrintą fejerverkų šou paketą, kurie valdomi nuotoliniu būdu, gali būti susinchronizuoti su muzika ir leisti komandai saugiai bei patikimai mėgautis ypatinga atmosfera.

Iliuzionisto pasirodymas

Kiek pamenu, vaikystėje visi išsižioję žiūrėjome televizijoje rodomus magų pasirodymus ir vis laužydavome galvas kaip jie visa tai padaro. Nors anksčiau nebuvo galimybės “pagooglinti” ir šiais laikais jau galima per kelias sekundes pasižiūrėti kaip vienas ar kitas triukas yra atliekamas, tačiau vis tiek išlieka jaudulys ir net noras nežinoti iliuzionistų paslapčių, tam kad išlaikyti jaudulį ir nuostabą. Unikali magijos programa leidžia pilnai įsitraukti visiems komandos formavime dalyvaujantiems žmonėms ir net patiems pabūti triuko dalimi. Tai puiki ir interaktyvi pramoga visiems, kurie dar ilgai nori atsiminti ir kalbėti apie įmonėje dalyvavusį iliuzionistą ir jo magiją.

Olimpinės žaidynės

Viena iš daugiausiai organizavimo ir kūrybiškumo reikalaujančių veiklų yra įmonės olimpinės žaidynės. Komandų susiskirstymas, jų azartiškumas ir fizinių užduočių atlikimas – tikras išbandymas. Žaidynių pagrindinis tikslas gerinti ištvermę ir galbūt atskleisti kolegoms savo stipriąsias varžybines puses. Ši veikla puikiai tiks atėjus šiltiems orams ir norint kuo daugiau laiko praleisti gryname ore, ypač kai pagrindinis darbas yra atliekamas sėdint prie kompiuterio. Galima sugalvoti pačių įvairiausių rungčių: plaukimas, bėgimas, estafetės, virvės traukimas, šuolis į tolį, paplūdimio tinklinis, badmintonas, tenisas ir t.t.

Mafija

Nors ant kėdės kasdien praleidžiame minimaliai 8 valandas per parą, tačiau kas gali atsisakyti seno gero Mafijos žaidimo? Tai labai intelektualus ir strateginis žaidimas, kurį suorganizuoti gali tiek patys kolegos vieni kitiems, tiek profesionalūs organizatoriai. Šis žaidimas puikiai tinka visiems, kurie vertina savo laisvalaikio kokybę, nori išsiaiškinti kaip kolegos bendrauja siekdami nuslėpti savo personažus, kokios intrigos vyksta diskutuojant kas yra Mafija ir svarbiausias tikslas – kaip išlikti iki žaidimo pabaigos. Taigi tai ne tik žaidimas, o visapusiškas emocijų ir streso valdymas, neverbalinės kalbos suvokimo gerinimas, atminties lavinimas, strateginio mąstymo stiprinimas ir pastabumas detalėms.

 
 

Nereali pramoga, kurią galime suorganizuoti autobuse, sodyboje, ir kitur. Kiekvienu  atveju protmūšis gali būti pritaikomas specifinei auditorijai.
Protmūšio temą galite pasirinkti patys – tai gali būti jūsų veiklos tema ar kitos aktualios temos, tokios kaip sportas, istorija, geografija, literatūra ir t.t. 

Orientacinės varžybos

Įdomi, aktyvi ir įtraukianti veikla, kuri leis pilnai suvienyti kiekvieną komandą siekiant bendro tikslo – surasti paslėptą prizą. Kiekvienoje stotelėje komandos narių lauks kažkokios paslapties atskleidimas, galvosūkis, dėlionė ar mįslė. Orientacinės varžybos, kurios nuo jūsų poreikio priklausant, gali vykti mieste, miške ar sodyboje, taps nepamirštamu nuotykiu ir itin dideliu pabėgimo kambariu. Kadangi kiekviena sekundė yra aukso vertės, komandos nariai pajus plūstantį adrenaliną ir poreikį veikti. Tai puiki pramoga norint sustiprinti komandos dvasią, išnaudoti savo protines ir fizines jėgas, bei puikiai praleisti laiką.

Dronų lenktynės

Dar ne daug kam žinomas, tačiau sparčiai populiarėjantis komandos formavimo būdas – drono pilotavimas trasoje. Tai puiki pramoga, norint įgyti daugiau pasitikėjimo vienas kitu komandoje, efektyviai organizuoti laiko paskirstymą, suprasti trasos kliūtis ir stengtis visas jas įveikti. Pramogoje dalyvaujantys kolegos išmoks kaip reikia valdyti droną ir išbandys savo pašaukimą būti pilotu.

Virtuali realybė

Jei neužtenka problemų savame pasaulyje, mes jų galime rasti ir virtualioje realybėje! Dar vienas neįprastas, bet itin smagus komandos formavimo būdas yra dalyvauti protinėse ir fizinėse užduotyse persikėlus į kitą aplinką, kur simuliacijos metu galima patikrinti komandos drąsą, reakcijas į skirtingus dirgiklius, komunikacines savybes ir lyderystės įgūdžius. Galima rinktis iš daug skirtingų technikų ir įvairių užduočių, kurios tikrai virs į labai smagų vakarėlį tiek stebintiems, tiek tuo metu dalyvaujantiems žmonėms. Tai ne tik įtraukiantis, bet ir itin greito reagavimo reikalaujantis užsiėmimas, kadangi skirtingoms užduotims, turi būti priskiriami skirtingi žmonės, atitinkamai pagal savo sugebėjimus ir norus.

Sveikatingumo programa

Jogos ir meditacijos (tekstas bus)