Gėrimų degustacijos

Previous
Next

Siūlome įvairių gėrimų degustacijas.

Domina alaus gamyba?  ŠVYTURYS BREWERY  ekskursija padės pažinti procesą nuo A iki Z. Kelionė po aludarystės istoriją. Ekskursijos metu patyrę gidai supažindins su pagrindiniais gamybos procesais, tradicijomis ir inovacijomis. Po vienu stogu išvysite visą alaus gimimo procesą – nuo virimo, fermentacijos iki išpilstymo.

O gal domina vyno istorija? Vyno somelje padės susipažinti su vyno istroija, papasakos kaip gaminas vynas, iš kokio regiono vynai geriausi ir atsakys į jūsų klausimus. O degustacijos metu paragausite ir galėsite palyginti skirtingų vynų rūšių.

Taip pat rekomenduojame viskio ir kokteilių degustacijas, kurios metu barmenai supažindins su viskio ir kokteilių istorija, tuo pačiu paragausite ir įvertinsite populiariausius gėrimus.

Raktažožiai:

Protmūšis, komandos formavimas, įmonės vakarėlis,  kolegų vakaras, festivalis, laivų regata, jachtų regata, teambuilding, teambuildingas, maisto degustacijos, gerimų degustacijos, viskio degustacijos, alaus degustacijos, mago pasirdymas, Kalėdinis įmonių vakarėlis, įmonių renginiai, vasaros kolegų renginys, grupės pasirodymas, organizavimo paslaugos, events, korporatyvinis vakarėlis, olimpiada, mokymai, pardavimo mokymai, komandinio ryšio mokymai, fejerverkų šou