Maisto degustacijos

Previous
Next

Norisi įdomiai praleisti vakarą su kolegomis? Patirkite malonius maisto atradimus! Gal norite paragauti tradicinių lietuviškų patiekalų, o gal darote teminį vakarėlį, kur reikia konkrečios šalies patiekalų? Visa tai ir dar daugiau galime jums pasiūlyti.

Siūlome maisto gaminimą ir jo pateikimą jūsų pasirinktoje vietoje ir/arba restoranuose. Suderinsime pietus, vakarienę ar degustacinį vakarą atsižvelgdami į jūsų norus, pageidavimus, biudžetą bei poreikius (pvz. turimas alergijas). Tai puiki idėja jūsų įmonės vakarėliui ir nepakartojama pramoga pietų ar vakarienės metu.

Raktažožiai:

Protmūšis, komandos formavimas, įmonės vakarėlis,  kolegų vakaras, festivalis, laivų regata, jachtų regata, teambuilding, teambuildingas, maisto degustacijos, gerimų degustacijos, viskio degustacijos, alaus degustacijos, mago pasirdymas, Kalėdinis įmonių vakarėlis, įmonių renginiai, vasaros kolegų renginys, grupės pasirodymas, organizavimo paslaugos, events, korporatyvinis vakarėlis, olimpiada, mokymai, pardavimo mokymai, komandinio ryšio mokymai, fejerverkų šou